Obiady

INFORMACJA DOTYCZĄCA POSIŁKÓW

Szanowni Państwo,

witamy po wakacjach i życzymy Państwa pociechom samych sukcesów w roku szkolnym 2018/2019, a Wam, Drodzy Rodzice, wszystkiego Najlepszego i dużo powodów do uśmiechu na co dzień

OPŁATY ZA POSIŁKI

W tym roku szkolnym obowiązuje zasada płatności: do końca poprzedniego miesiąca płacimy za miesiąc następny (np. za październik płatność musi nastąpić do końca września – liczy się data wpływu środków na konto).  W przypadku opóźnień w płatnościach dziecko otrzyma posiłek dopiero następnego dnia po pojawieniu się wpłaty na koncie Firmy.

Prosimy o pilnowanie terminów wpłat, ponieważ w związku z wprowadzeniem systemu RODO, nie możemy tak, jak w poprzednich latach dzwonić do Państwa i przypominać o płatnościach. Jeśli nie otrzymamy terminowej opłaty,  prosimy o zapewnienie Dzieciom suchego prowiantu.

CENY POSIŁKÓW

Sama zupa – 2,50 zł

Samo drugie danie – 8,50 zł.

Zestaw: zupa + drugie danie – 10,50 zł.

ODWOŁANIA

Odwołanie posiłków jest możliwe tylko i wyłącznie SMS-em

na numer telefonu 575-248-663  najpóźniej danego dnia do godz. 8:30 (po tej godzinie odwołania nie są honorowane)

Odwołane posiłki będą rozliczane w następnym miesiącu lub w przypadku rezygnacji kwota będzie zwrócona.

Płatność za obiady należy kierować na rachunek:

02 1910 1048 2205 0007 7616 0001

Sani&Sazi „Zdrowi i Najedzeni” Tomasz Szmidt Sp. z o.o.,

ul. Kiełpińska 4/5, 01-707 Warszawa

Z dopiskiem: Imię i nazwisko dziecka, klasa, rodzaj posiłku

Zespół „Sani & Sazi Zdrowi i Najedzeni” Tomasz Szmidt Sp. z o.o.

Opłaty za wrzesień 2018 można uiszczać do dnia 07.09.2018r. (piątek) –

liczy się data wpływu środków na konto firmy.

W dniu 10.09.2018 posiłki otrzymają tylko te dzieci, których Rodzice uiścili opłaty za posiłki.

Czwartek

Jarzynowa. Pieczona pałka z kurczaka, ziemniaki, mizeria/warzywa z grilla (papryka, cukinia, cebula, pieczarki). Zawiera alergeny: mleko, gorczyca, seler korzeniowy, ziarna zbóż, jaja kurze.

Piątek

Pomidorowa z ryżem. Makaron z musem z owoców sezonowych i jogurtem naturalnym. Podwieczorek: pączek. Zawiera alergeny: mleko, gorczyca, seler korzeniowy, ziarna zbóż, jaja kurze,ryba.

Poniedziałek

Rosół. Pieczeń z szynki wieprzowej w sosie własnym, kluski śląskie, brokuły gotowane. Zawiera alergeny: mleko, gorczyca, seler korzeniowy, ziarna zbóż, jaja kurze.

Wtorek

Kalafiorowa. Spaghetti Bolognese, mix warzyw gotowanych. Zawiera alergeny: mleko, gorczyca, seler korzeniowy, ziarna zbóż, jaja kurze.

Środa

Żurek z ziemniakami i jajkiem. Udko kurczaka, ziemniaki, mizeria. Podwieczorek: banan w czekoladzie. Zawiera alergeny: mleko, gorczyca, seler korzeniowy, ziarna zbóż, jaja kurze.

Czwartek

Krupnik z kaszą pęczak. Domowe pierogi z białym serem i jogurtem naturalnym, sałatka owocowa. Podwieczorek: racuszki z jabłkiem. Zawiera alergeny: mleko, gorczyca, seler korzeniowy, ziarna zbóż, jaja kurze.

Piątek

Ogórkowa. Paluszki rybne 100% Frosta, ziemniaki, surówka wiosenna, fasolka szparagowa z bułką tartą. Zawiera alergeny: mleko, gorczyca, seler korzeniowy, ziarna zbóż, jaja kurze.

Poniedziałek

Zacierkowa. Gulasz wieprzowy po węgiersku (z pieczarkami, papryką, cebulką), kopytka kalafior gotowany. Zawiera alergeny: mleko, gorczyca, seler korzeniowy, ziarna zbóż, jaja kurze.

Wtorek

Pomidorowa z makaronem. Antrykot z piersi z kurczaka, ziemniaki, surówka z marchewki i jabłka. Zawiera alergeny: mleko, gorczyca, seler korzeniowy, ziarna zbóż, jaja kurze.

Środa

Barszcz czerwony z ziemniakami. Krokiety z mięsem, warzywa grillowane. Zawiera alergeny: mleko, gorczyca, seler korzeniowy, ziarna zbóż, jaja kurze.