Szanowni Państwo,

w nowy rok szkolny wchodzimy z umową z nowym dostawcą obiadów. Mamy nadzieję, że wszyscy będziemy bardzo zadowoleni jedząc codziennie bardzo smaczne i pożywne posiłki.

W związku z tym prosimy uprzejmie o zapoznanie się z nowymi instrukcjami dotyczącymi procedury zamawiania obiadów i płatności:

OPŁATY ZA POSIŁKI:

W roku szkolnym 2019/2020 wszelkie płatności za posiłki muszą być wykonywane z góry za następny miesiąc np. płatność za październik musi zostać wykonana nie później niż do dnia 25.09.2019r. etc. Jako dzień zapłaty liczy się dzień wpłynięcia środków na konto więc proszę o uwzględnienie dni pracujących oraz czasu potrzebnego na przelewy między bankami.

Płatności za wrzesień powinny być wykonane nie później niż do dnia 05.09.2019r.

Prosimy o wykonywanie pełnych płatności za posiłki bez odliczeń. Wszelkie rozliczenia za nieobecności zostaną wykonane do końca bieżącego miesiąca, środki zostaną zwrócone na konto z którego została dokonana wpłata.

W przypadku braku płatności w wyznaczonym terminie, dziecko nie otrzyma posiłku.

Płatności należy wykonywać na nr konta:
MB Catering Marek Brzozowski

IDEA BANK: 02 1950 0001 2006 0045 9049 0001

W przelewie proszę podać: Imię i Nazwisko dziecka, klasa, opcję posiłku CENY POSIŁKÓW (koszt dzienny):

• opcja 1: tylko zupa – 2 zł
  • opcja 2: tylko drugie danie – 10 zł
  • opcja 3: Cały zestaw: zupa + drugie danie – 11 zł

REZYGNACJA / NIEOBECNOŚCI / CHOROBY:

1. Odwołanie posiłków jest możliwe wyłącznie SMS-owo w dniu rozpoczęcia nieobecności dziecka do godz. 8:30. na nr. telefonu: +48 663-776-765
  2. W przypadku braku powiadomienia w wyznaczonym czasie, nie ma możliwości zwrotu środków za niewykorzystany posiłek.
  3. W przypadku dłuższej nieobecności niż 1 dzień,  prosimy o podanie w wiadomości SMS daty, do kiedy dziecko będzie nieobecne
  4. Wszelkie rozliczenia związane z nieobecnościami będą uwzględniane na koniec danego miesiąca, a środki będą zwracane na konta z których zostały dokonane płatności.

Nie Wydarzenia