Serdecznie witamy

Nasza firma RICA Service Group powstała w 2001r. Od początku swojej działalności zajmujemy się żywieniem zbiorowym dzieci i młodzieży szkolnej w Szkole Podstawowej Nr 28 im. Stefana Żeromskiego w Warszawie przy ul. Gościeradowskiej 18/20. Pozwoliło nam to nabrać doświadczenia w tej dziedzinie gastronomii oraz rozszerzyć ją o usługi cateringowe.

Od lutego 2013r. nasza firma jest obecna w CXIX Liceum Ogólnokształcącym im. Jacka Kuronia w Warszawie przy ul. Złotej 58, w XLVI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie przy ul. Żuromińskiej 4, od września 2021 w Szkole Podstawowej nr 377 im. majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala”.

Nasza działalność związana z żywieniem zbiorowym w szkole, dzięki uprzejmości pracowników i studentów Katedry Żywienia Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie i Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, jest pod stałą kontrolą i pomocą merytoryczną.

Doświadczenie naszego personelu poparte jest długoletnią praktyką w placówkach szkolnych i przedszkolnych. Dodatkowo pracownicy naszej firmy wysyłani są na szkolenia z zakresu GHP, GMP i HACCP dwa razy w roku.

Wprowadziliśmy płatność za posiłki w abonamencie bezpośrednio przez portal rodzica e-stołówka za pośrednictwem bramki płatniczej Paynow. Prowizja bankowa jest pokrywana przez nas, a nie jest doliczana do Państwa płatności. System e-stołówka i bramka płatnicza Paynow umożliwia opłaty natychmiastowe, po opłaceniu abonamenty z portalu rodzica, konto obiadowe dziecka jest aktywowane w ciągu kilku minut. E-stołówka automatycznie odlicza zebrane nadpłaty lub dolicza niedopłaty z poprzednich okresów.

ZGŁOSZENIE NA POSIŁKI

Zwracamy się z prośbą o zgłaszanie dzieci na adres mailowy biuro@rica.com.pl. W treści maila proszę podać dane dziecka ( imię i nazwisko, klasa, numer szkoły, swój numer telefonu, adres mailowy). Na adres z którego zostanie wysłana wiadomość odeślemy link aktywacyjnym. Państwa adres email stanie się loginem. W przypadku dzieci z alergiami, prosimy o przesłanie orzeczeń lekarskich na podstawie których będziemy przygotowywać posiłki dla Państwa dzieci.

ABONAMENT i JADŁOSPISY

Jadłospisy miesięczne oraz opłaty abonamentowe przesyłane są zalogowanym użytkownikom e-stołówki bezpośrednio na adresy mailowe, oraz na tablicy informacyjnej w szkole.

Dodatkowo użytkownicy e-stołówki mają podgląd do jadłospisu bezpośrednio z aplikacji.

ODWOŁANIA

Po zalogowaniu się do panelu e-stołówka samodzielnie dokonujemy rezygnacji z posiłku w danym dniu za pośrednictwem aplikacji. Odwołania przyjmowane są do godziny 8:00, w dniu nieobecności. Rezygnacji dokonuj tylko przez panel e-stołówka. Prosimy również o zgłaszanie nieobecności związanych z wycieczkami szkolnymi przez Państwa a nie za pośrednictwem nauczycieli czy sekretariatu szkolnego.

PŁATNOŚCI

Płatności dokonuj przez panel e-stołówka najpóźniej do 27 dnia każdego miesiąca. Prosimy o pilnowanie terminowych wpłat!

Istnieje możliwość jednorazowego zakupu posiłku po wcześniejszym zgłoszeniu danego dnia do godziny 8:00 sms 530-803-203 lub email biuro@rica.com.pl .Proszę podać nr szkoły, imię i nazwisko, klasa, wariant posiłku. Płatność przy wydawaniu posiłków.

ZWROTY ZA ODWOŁANIA

W aplikacji e-stołówka wyświetla się aktualny stan konta obiadowego. Jeśli kwota jest na minusie – masz niedopłatę którą trzeba uregulować. Jeśli saldo jest dodatnie ( po dokonaniu rezygnacji ) to my jesteśmy winni pieniądze. Prosimy o kontrolowanie salda.

OPŁATY

Ceny posiłków w roku szkolnym 2022/2023 – cennik może ulec zmianom

Cennik w abonamencie:

Zestaw (Zupa + II danie)

II danie

Zupa

PYTANIA

Drodzy Rodzice jesteśmy dla Was i Waszych Dzieci. Jeśli macie jakiekolwiek pytania napiszcie do nas na mail biuro@rica.com.pl lub zadzwońcie na numer 530-803-203. Zawsze odpowiemy rzetelnie na pytania.

Marcin Marciniak